" >
B

Imprezy firmowe

Przyjęcia firmowe mogą mieć charakter imprezy integracyjnej dla pracowników, podczas której można zapomnieć  na chwilę o biurowej codzienności i oddać się szalonej zabawie. Jednak może to być również uroczysta gala czy bankiet, na który zapraszamy klientów lub potencjalnych partnerów biznesowych – głównie w celu nawiązania nowych kontaktów lub zwieńczenia owocnych negocjacji. I w jednym, i w drugim przypadku kluczową rolę odgrywa lokal na imprezę firmową. 

W Hotelu Victoria znajdą Państwo zarówno elegancką salę na bankiet firmowy, jak również miejsce na imprezę integracyjną. Zastanawiając się nad organizacją przyjęcia firmowego w naszym hotelu, warto pamiętać, że: 

  • nasz szef kuchni zadba o odpowiednie menu i perfekcyjnie przyrządzone dania, dostosowane do klimatu imprezy;
  • dysponujemy profesjonalną załogą kelnerską, która jest przygotowana zarówno do obsługi wytwornych bankietów, jak i innych imprez;
  • zaproszonym gościom lub pracownikom można zarezerwować komfortowy nocleg w pokojach hotelowych. 

Niemałe znaczenie ma również lokalizacja Hotelu Victoria – znajdujemy się w centrum Olkusza, w pobliżu urzekających terenów Ojcowskiego Parku Narodowego. Wynajmując u nas lokal na imprezę integracyjną, można również zorganizować dla pracowników wyprawę z przewodnikiem: do najbardziej popularnych atrakcji w okolicy należy m.in. zamek w Pieskowej Skale, Grota Łokietka czy Maczuga Herkulesa. Połączenie imprezy integracyjnej z wypoczynkiem na łonie natury pozwoli „naładować akumulatory” i powrócić do pracy z podwójną dawką energii.  

Newsletter