" >
B

Sala na chrzciny

Chrzciny to w naszej tradycji niezwykle ważny moment, zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców oraz ich bliskich. Zamiast organizować przyjęcie z tej okazji w domu (szczególnie jeżeli dysponujemy niezbyt dużym mieszkaniem), coraz więcej osób wynajmuje lokale na chrzciny.
 
Decydującym kryterium w przypadku wyboru sali na chrzciny jest liczba gości, których chcemy zaprosić. Jeżeli zamierzamy uczcić tę okazję w niewielkim gronie najbliższych, wystarczającym rozwiązaniem będzie większy stolik w restauracji. Można również zarezerwować całą restaurację na chrzciny – wówczas zarówno rodzice, jak i goście będą czuć się bardziej swobodnie. Taka opcja będzie szczególnie korzystna dla osób, które planują bardziej huczne przyjęcie lub po prostu mają dużą rodzinę i nie chcą nikogo pominąć w zaproszeniach. 

Lokal na chrzciny w Hotelu Victoria to przestronna sala oraz profesjonalna obsługa, która z pewnością spełni oczekiwania wymagających klientów. Nie bez znaczenia jest również możliwość wynajęcia pokoju hotelowego, np. dla gości, którzy przyjeżdżają z daleka lub dla rodziców i dziecka – wówczas można połączyć chrzciny z rodzinnym weekendem w niezwykle malowniczej okolicy Ojcowskiego Parku Narodowego. 

Wynajęcie restauracji w naszym hotelu to również nieoceniona pomoc w skomponowaniu menu. Dania na chrzciny to najczęściej tradycyjne, domowe potrawy, jednak równie dobrze możemy przygotować przyjęcie w klimacie kuchni świata. 

Newsletter