" >
B

Wesela

Organizacja wesela to dość duże wyzwanie, wymagające czasu i skrupulatnych przygotowań. Zanim zaczniemy obmyślać dekoracje i menu oraz układać listę gości, warto najpierw pomyśleć o tym, gdzie będziemy się bawić. Dlatego jednym z pierwszych punktów na liście spraw do załatwienia jest zazwyczaj sala weselna. 

Lokal na wesele powinien przede wszystkim spełniać nasze oczekiwania po względem przestrzeni – jeżeli planujemy tylko kameralny obiad weselny w gronie najbliższych, najlepiej będzie poszukać odpowiedniego lokalu wśród restauracji organizujących wesela. Natomiast w przypadku bardziej tradycyjnego, hucznego przyjęcia niezbędny będzie już dom weselny lub np. sala w hotelu, która bez problemu pomieści wszystkich naszych gości, pozostawiając również przestrzeń do tańca. 

Wynajem sali weselnej w Hotelu Victoria to kompleksowa i profesjonalna obsługa, która obejmuje m.in.:

  • wybór dekoracji weselnych i niebanalne przystrojenie restauracji na wesele,
  • ustalenie menu weselnego,
  • przygotowanie posiłków,
  • obsługę kelnerską podczas przyjęcia weselnego.

Dużą uwagę przykładamy do kulinarnej części wesela – menu ustalamy wspólnie z klientami, uwzględniając różnorodne gusta oraz dopasowując potrawy do stylu całej uroczystości. Ponadto wynajem sali weselnej w hotelu wiąże się z możliwością zarezerwowania noclegów dla gości, aby nikt nie musiał psuć sobie zabawy martwiąc się o powrót do domu. Proponujemy również wyjątkowy apartament dla pary młodej, aby nowożeńcy mogli w pełni zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń. 

Newsletter