" >
B

Sala balowa

Eleganckie kreacje, perfekcyjnie skomponowane menu i mnóstwo smakowitych dań oraz świetna zabawa przy tanecznej muzyce – to wszystko sprawia, że przynajmniej raz do roku warto wybrać się na bal. Największym powodzeniem cieszą się oczywiście bale sylwestrowe czy bale karnawałowe, ale tak naprawdę okazji do hucznego świętowania jest mnóstwo w ciągu całego roku. W Hotelu Victoria organizujemy także m.in. bale urodzinowe i bale andrzejkowe. 

Sylwester w hotelu to doskonała alternatywa dla zwykłej domówki czy imprezy pod chmurką, na miejskim rynku. Bal sylwestrowy z prawdziwego zdarzenia daje sposobność, aby wyszaleć się za wszystkie czasy i powitać Nowy Rok z rozmachem, który będziemy miło wspominać przez kolejnych 365 dni. Jednak ucztowanie nie musi kończyć się wraz z początkiem roku – po sylwestrze przychodzi przecież karnawał! Bal karnawałowy w naszym hotelu to gwarancja szampańskiej zabawy, która stanowi barwną odskocznię od szarej, zimowej codzienności. 

Okrągłe urodziny to również idealna okazja do zorganizowania wielkiego balu. Można zrobić to np. w tajemnicy przed jubilatem czy jubilatką – wówczas bal urodzinowy będzie nie tylko niespodzianką, ale także znakomitym prezentem, połączonym np. z noclegiem w jednym z naszych apartamentów. 

Zanim zaczniemy przygotowania do Gwiazdki i poszukiwania kreacji na Sylwestra, można skorzystać z jeszcze jednej okazji i udać się na bal andrzejkowy. Taniec, świetna muzyka i dobre wróżby z pewnością pomogą nam przetrwać nadchodzącą przedświąteczną gorączkę. 

Newsletter