" >
B

Przyjęcia komunijne

Lokale na komunie cieszą się w dzisiejszych czasach niemalże tak dużym powodzeniem jak sale weselne. Przyjęcia komunijne, które jeszcze kilkanaście czy nawet kilka lat temu były urządzane w domach i mieszkaniach, dziś są organizowane w specjalnych salach czy restauracjach. Takie rozwiązanie jest przede wszystkim znacznie bardziej komfortowe dla rodziców, którzy nie muszą zajmować się ustawianiem stołów i przygotowywaniem potraw czy sprzątaniem po imprezie, lecz mogą skupić się na przeżywaniu samej uroczystości oraz – rzecz jasna – na dziecku. 

Poszukując odpowiedniego lokalu na komunię, zwracamy zazwyczaj uwagę nie tylko na jego cenę, ale również na jakość obsługi i wystrój wnętrza. Istotne jest, aby sala na komunię była nie tylko efektownie urządzona, ale również odpowiednio duża, aby zaproszeni goście mogli swobodnie się pomieścić. Nie obejdzie się także bez dobrego szefa kuchni – oprócz strawy duchowej ważna jest również uczta dla podniebienia.

Restauracja na komunię w Hotelu Victoria to przede wszystkim przyjemna i odświętna atmosfera, dbałość o kulinarną stronę całego przedsięwzięcia oraz profesjonalna załoga kelnerska. Organizacja przyjęcia komunijnego obejmuje m.in.:

  • ustalenie menu i przygotowanie potraw,
  • udekorowanie sali na komunię,
  • pełną obsługę podczas uroczystości. 

Dodatkowo można także zarezerwować pokoje hotelowe dla gości z dalszych zakątków. Starannie dopracowane detale oraz wyśmienite dania sprawią, że ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie miłym wspomnieniem. 

Newsletter